שירותי ניקיון לבית

חודש מתנה למצטרפים אלינו

עבודה, ריצות, שיחות טלפון דחופות, פגישות ועוד כיוצא באלה מטלות הן רק חלק מסדר היום העמוס של כל אדם כמעט, בעידן המודרני. האפשרות להגיע ולנוח בבית אחרי יום עבודה חלפה עברה יחד עם העידן שבו רק אחד מבני הזוג עבד. הגדרת העיסוק "עקר/ת בית"  הפכה לזן נכחד.

כיוון שכך, הפסיקה המטלה של שמירה על חזות הבית, שטיפת המרצפות ומירוק הארונות להיות חלק מהמטלה של אחד מבני הזוג. סדר היום העמוס של כל אחד מהם מקשה גם על קביעת מועדים קבועים לביצוע מטלות אלה. מאחר שחיים בתוך זוהמה אינם באים בחשבון, הברירה היחידה היא, אם כן, לשכור את שירותיהן של חברות ניקיון לבתים שתבצענה את העבודה.שירותי ניקיון לבית

הדעת נותנת כי במקרים כאמור, שכירת שירותיה של עובדת ניקיון מיומנת הינה הדבר הטוב ביותר. שהרי מה יותר טוב מהעוזרת הישנה והטובה העושה הכול ואפילו מוצאת זמן לפטפט ולרכל מעט עם בעלת הבית?

למה שירותי ניקיון לבית ולא עוזרת

בראש וראשונה – העוזרת מבצעת עבודות קבועות וידועות מראש. בחלק מהמקרים מדובר על עבודות יום יומיות ובחלק אחר מדובר גם על עבודות תקופתיות, כמו פינוי ארונות, ניקוי משטחים לבנים (מקרר, תנור, מדיח וכיוצא באלה מוצרים) או התמקדות בחדרי האמבטיה והשירותים. ניקיון יסודי מתבצע לעיתים רחוקות ולרוב הוא אינו מהמשובחים.

שנית – המחירים המשולמים לעובדת כאמור הם גבוהים למדיי, ולא תמיד מוצדקים. הסיבה לקביעת המחירים הינה מספר השעות המצומצם שאותה בעלת מקצוע מועסקת במהלכן אצל בעלי הבית כשהעובדה שנדידתה מבית לבית גוזלת זמן. בנוסף, הביקוש לכך גדול הרבה יותר מההיצע, מה שמעלה עוד יותר את המחירים.

בנוסף לשני אלה קיים נושא העבודות המיוחדות, קרי תיקונים קלים, פוליש וקס או פוליש קריסטל מדי כמה שנים, תחזוקת הגינה, אם מדובר בבית פרטי או ביצוע עבודות צבע פעם בשנה, לקראת האביב או בקיץ. בכל עבודה כזאת יש לפנות בנפרד לבעל מקצוע, לשאת ולתת איתו ולדאוג לדברים שמסביב (צבע, למשל, לא יזיז רהיטים ולא יחזיר אותם למקומם בתום העבודה).

אם כן, ניתן למצוא הבדלים רבים בין ההתנהלות מול העוזרת כאמור לבין עבודה עם חברה המעניקה שירותי ניקיון בתים. לפיכך, המסקנה המתבקשת היא, שבנוסף לעוזרת שלא תמיד מבצעת נאמנה את עבודתה, נדרשים בעלי הבית להתמודד עם הצבע, קבלן הפוליש, הגנן ועוד כיוצא באלה: כאב ראש לא קטן, לכל הדעות.

צרו עמנו קשר לקבלת אינפורמציה נוספת: 072-260-0000

חברות ניקיון לבתים – הכול תחת קורת גג אחת

כשנושאים ונותנים עם גופים המעניקים שירותי ניקיון לבית המטרה מלכתחילה ברורה – להגיע להסכמה באשר לכל המטלות כאמור לעיל באחת. היתרונות בשיטת העבודה הזאת ברורים: ראשית, יש פיקוח על הרמה המקצועית של מבצע העבודה בפועל. הוויכוח איננו עם העובד עצמו, אלא עם הממונים עליו, בקיצור – יש עם מי לדבר.שירותי ניקיון לבתים ולדירות

יתרון נוסף הוא המחיר. כיוון שמדובר בעובדים שהחברה משלמת להם שכר מלכתחילה, התשלום קטן באורח משמעותי. העובד נהנה ממשרה מלאה ובעל הבית נהנה מעבודה מקצועית. זאת ועוד, חברות המתמחות במתן שירותים אלו עובדות לרוב על פי תכנית עבודה קבועה, המאפשרת להגיע לכל פינה בבית בכל תקופה קצובה.

שירותי ניקיון בתים ועבודות מיוחדות

מעבר לאמור לעיל, ניתן לסכם מראש עם חברות כאמור על ביצוע תקופתי של שירותים מיוחדים דוגמת פוליש, ניקוי או צביעת קירות וכמובן טיפול בגינה. בחלק ניכר מהמקרים, אם מדובר בבניין רב קומות, החברה המעניקה שירותי ניקיון לבית היא אותה חברה הנותנת את אותו שירות לבניין כולו, כך שאנשי המקצוע שלה זמינים ונמצאים תמיד בסביבה.

חיפוש קצר מעלה כי קיים מספר גדול של חברות בתחום נקיון ואחזקת מבנים. עם זאת, חשוב לדעת כיצד בוחרים וממה נזהרים בבחירת הגוף המתאים שאיתו תעבדו.

חברת שילת אחזקה וניקיון פועלת בתחום זה שמונה שנים, והמייחד אותה הוא המגוון הרחב של השירותים שהיא מתמחה בהם. אלה כוללים שירותי ניקיון ברמה היומיומית, שירותי ניקיון יסודי, פוליש, אחזקה ותחזוקת הבית והגינה וניקיון אחרי שיפוצים, שהוא אחד מסוגי הניקיון הבעייתיים ביותר. בכל אלה מספקת החברה את השירות המקצועי והאמין ביותר. רצוי להימנע מאותן חברות ניקיון לבתים המוציאות מראש מהחשבון סוגים מסוימים של שירותים.

אחד היתרונות הבולטים של שילת הוא השירות האמין והאישי הניתן לכל אחד מהלקוחות. בזכות הגודל והפריסה הרחבה שלה היא מסוגלת לתת פתרונות איכותיים בזמן אמת לכל בעיה, גם כזו של בית פרטי שהעובד שלו לא הגיע.

אם אתם חושבים על עזרה ורוצים לדעת יותר על שירותי ניקיון בתים, פנו לחברת שילת אחזקה וניקיון ותקבלו את המענה הטוב ביותר.