עוזרות בית

חודש מתנה למצטרפים אלינו

אחת הבעיות שכל בעל או בעלת דירה נאלצים להתמודד איתן היא כיצד למצוא מנקה לבית שתבצע את עבודתה נאמנה, תספיק את כל המטלות ותסייע גם בעיתות מצוקה. הבעיה הזאת אינה ייחודית למדינת ישראל דווקא או לעידן המודרני, וכבר בתחילת המאה העשרים נאלצו עקרות בית בכל רחבי העולם למצוא פתרונות טובים לסוגיה הזאת.

מה שכן הביא איתו העידן המודרני הוא תעסוקה וקריירה של שני בני הזוג בבית, מה שהדגיש עוד יותר את הצורך בסיוע בעבודות השונות, בין אם עבודות ניקיון יום יומיות ובין אם עבודות אחרות, מאתגרות יותר אבל כאלה שנעשות לעיתים רחוקות. ככל שעולה מספר המשפחות שבהן שני בני הזוג עובדים, כך מתגבר הביקוש לסיוע מקצועי ומיומן.עוזרות בית

עוזרות בית – איך זה עובד

הדרך הארוכה בנושא ניקיון דירות מתחילה כשמתעוררת ההכרה כי אין דרך אחרת אלא לשכור בעל או בעלת מקצוע לסיוע בעבודות הבית השונות. הטיפול בעבודות הללו בסופו של יום אחרי שעות עבודה ארוכות נע בין ההגדרה של מתיש לבין הבלתי אפשרי. וכאשר דוחים את הכל ליום החופשה מתחילה הבעיה האמיתית.

כל זאת אמור בעבודות השגרתיות. ומה באשר לעבודות האחרות? ניקוי חדר האמבטיה והשירותים? הברקת המטבח? ניקוי הכלים הלבנים? כל אלה נדחים לזמן בלתי ידוע. גם הפוליש קריסטל במרצפות לא מגיע לעולם, שלא לדבר על עבודות תחזוקה שוטפות.

ואז מתחילים לראיין לתפקיד מועמדת אחת ועוד אחת. לעיתים מתמזל המזל ומישהו ממליץ על מישהי איכותית באמת. במקרים אחרים בת של שכנים או מכרים מוכנה לבצע את העבודה תמורת שכר הולם. אבל אז, כמובן, מתעוררת שאלת המקצועיות והרצינות בעבודה.

במרבית המקרים אין מזל כזה, וכל המרואיינות מגיעות עם דרישות ייחודיות של מה שהן מוכנות או לא מוכנות לעשות. התוצאה לא מרשימה בעליל – מחירים גבוהים תמורת מינימום מטלות. למען ההגינות צריך לומר כי יש גם לא מעט נשים האמונות על המלאכות הללו המודעות לחיוניות של המטלות ודורשות מחיר הגיוני שניתן לעמוד בו תמורת כמות עבודה הגיונית.

מנקה לבית וחומרי הניקוי

שכירת השירותים של עוזרת היא רק השלב הראשון. לאחריו מתעורר הצורך לבדוק את מידת ההתאמה של המועמדת. רובן מגיעות עם המלצות, אבל העבודה בשטח מדברת. לא אחת קורה שלאחר תקופה מחליטים בעלי הדירה להחליף את העובדת, מה שמצריך אותם להתחיל את התהליך מההתחלה. לחילופין – ניתן להסתפק במה שיש.

זאת ועוד – התשלום לעובדת מבוצע עבור שעות העבודה בלבד. את כלי הניקוי, חומרי הניקוי ואמצעי העזר השונים חייבים בעלי הבית לקנות מכספם ולאחסן אותם. כיוון שהם אינם אנשי מקצוע בתחום הם אינם יכולים לעקוב אחרי מידת היעילות שבה משתמשת העובדת בחומרים הללו. מה שנראה כהוצאה שולית מתגלה כמשהו אחר.

למידע נוסף על שירותי החברה התקשרו: 072-260-0000

שילת אחזקה וניקיון – פיתרון מושלם ומלא למצב

חברת שילת, המספקת שירותי ניקיון, נוסדה לפני כשמונה שנים ומהרגע הראשון היא רואה בלקוח ערך עליון, והעובדים ומנהלי החברה יעשו תמיד כל שביכולתם להשביע את רצונו תמיד. ואכן, ההצלחה מאירה פנים לחברה ולא בכדי יש לה חוג לקוחות רחב הנהנה משירותיה הטובים, אשר יכול להעיד על רמת המקצועיות הגבוהה.עוזרות לבית

מענה מקצועי וזמינות: רמת המקצועיות הגבוהה של החברה מאפשרת לה לתת מענה בכל מצב ולטפל בכל בעיה הקשורה בהסרת לכלוך, הברקה וכיוצא באלה. הגודל של החברה והפריסה הרחבה שלה מאפשרים לה לתת מענה גם כשמדובר במצוקות בכוח אדם, אי הגעה של עובד, מחלות וכיוצא באלה.

חיסכון: לקוח המעוניין בקבלת שירותי עוזרות בית איננו צריך לכתת רגליו, לבצע ראיונות חוזרים ונשנים ולשלם סכומים גדולים תמורת כמות קטנה של עבודה. שילת אחזקה וניקיון תסכם עם הלקוח מחיר עבור ביצוע עבודה מקצועית, על פי תכנית קבועה מראש. זאת ועוד – ההוצאות ידועות מראש, בלא הנחתות מיוחדות תמורת ביצוע מיוחד, וכן הלאה. גם ההוצאות על חומרי ניקוי קטנות, פשוט כי מנקה לבית מקצועית יודעת להשתמש במינון הנכון לכל מטלה.

טווח שירותים: למעשה, כל לקוח ייזכה  לקבל כל שירות שמעניקה מנקה לבית והרבה יותר. מעבר לעבודות הבית הרגילות, ניתן לקבל שירותי פוליש וקרצוף מרצפות, ניקיון לפני מעבר דירה, ניקיון אחרי שיפוצים ושירותים אחרים על פי הצורך.

שירות: השירות שמעניקה חברת שילת אחזקה וניקיון הוא מהטובים שיש, והוא הבסיס העיקרי וסוד ההצלחה שלה כבר מיום הקמתה, וכן מוקד החברה פועל ללא הרף לרווחת הלקוחות.

אם אתם מחפשים עוזרות בית לאורך זמן, תשמחו לגלות כי שילת אחזקה וניקיון היא הפיתרון הטוב ביותר עבורכם – צרו קשר עוד היום, ונציגי החברה יחזרו אליכם בהקדם האפשרי.