אחזקות מבנים

10% הנחה למגיעים דרך האתר

בנייה של מבנה ברמה גבוהה תוך שימוש בחומרים הטובים ביותר ובעבודה מקצועית, מבטיחה שהמבנה יעמוד על כנו במשך שנים רבות. אבל שמירה על המבנה ודאגה לשלמותו ולתקינות של כל חלקיו חשובה לא פחות. יתרה מכך, אחזקות מבנים מקצועית, זיהוי בעיות עוד בטרם התפתחו לממדים מסוכנים וטיפול בהן עשויה לשמר גם מבנים שנבנו על פי אמות מידה פחות מחמירות.אחזקות מבנים

מה בין חברת אחזקת מבנים לביצוע העבודה באופן עצמאי 

לא מעט בעלי עסקים, מפעלים ומפעלי היי-טק, בנייני משרדים ובנייני מגורים העבירו את הטיפול בבניין לידי גופים המתמחים בנושא. ישנן מספר סיבות לכך – חיסכון בזמן, חיסכון בהוצאות על חומרי בניין, חומרי עבודה וכלים, עבודה על פי תכנית, זמינות לתיקון תקלות רציניות וחשוב לא פחות – אפשרות לקבל טיפולים תקופתיים כחלק מעסקת חבילה. בנוסף כדאי לבחון חברות פוליש אשר מספקות גם שירותי אחזקה.

ההוצאות על הטיפול בבניין, טיפולים מונעים ושמירה על השלמות והתקינות של חלקיו השונים מהוות חלק נכבד מכלל ההוצאות התפעוליות של כל עסק. לפיכך האינטרס של כל חברה צריך להיות צמצום ההוצאות למינימום האפשרי תוך שמירה על רמה גבוהה של תחזוקה. ניתן להגיע לתוצאה הזאת, אם מעבירים את כל הנושא לטיפולו של גוף חיצוני.

כוח אדם: כוח אדם מיומן פירושו הוצאה כספית לא קטנה, במיוחד בתחומים השונים של בניין ואחזקה. בגלל הביקוש הרב וההיצע הנמוך, שכרו של עובד מיומן יכול להגיע הרבה מעבר לשכר הממוצע. שמירה ותפעול בניין נוגעים בתחומים שונים – אינסטלציה, חשמל, עבודות בניין – צבע, ריצוף, טיפול במזגנים ועוד.

התוצאה היא שבניינים וגופים גדולים אולי יכולים להרשות לעצמם אחזקה של צוות עובדים גדול. אחרים, קטנים יותר, עלולים להיתקל בבעיה. מה שמעצים אותה היא העובדה שתקלות אינן קורות דווקא בשעות העבודה הרגילות, מה שמצריך צוותי משנה או תשלום עם כוננויות. העברת העבודה לגוף מקצועי ומיומן פותרת חלק גדול מהבעיות, שלא לדבר על החיסכון.

לאינפורמציה נוספת חייגו: 072-260-0000

אחזקות מבנים והקטנת הוצאות

החשבון פשוט: גוף המעניק שירותים קבלניים מחזיק מספר חשמלאים, למשל, ויכול לספק תעסוקה לכולם, כל הזמן. החברה מחזיקה את אנשי המקצוע והידע ומחלקת אותם בין אתרים שונים לספק פתרונות מיידיים.

מבחינת חומרי בניין ועבודה – ברור שחברה הרוכשת בסדר גודל ענק תהנה מתנאים טובים יותר מבניין הרוכש עשרה קילו מלט בחודש. גם כאן יש חיסכון ניכר בכסף. מעבר לכך – בניין מגורים איננו יכול וגם איננו צריך להחזיק מכונת פוליש או מכשירי צביעה מתקדמים, על מנת להשתמש בהם פעם בשנה או פחות.

מבחינת הזמינות – חברת אחזקת מבנים יכולה להעמיד עובד אחד או מספר מצומצם של עובדים בכוננות, היכולים לפתור בעיות מקומיות במספר נקודות במקביל. גם כאן יש אלמנט של חיסכון, בעיקר בשעות עבודה.אחזקה שוטפת של מבנים

שילת אחזקה וניקיון – שילוב של מקצוענות וחיסכון

כיוון שבתחומים כאמור ישנו מספר גדול של חברות המעניקות שירותים איכותיים ללקוחותיהן, הדבר החשוב ביותר הוא בחירה נכונה של גוף מומחה לביצוע אחזקות מבנים. ראשית – יש לבחון את מגוון השירותים. שנית – את איכות השירות, תוך בדיקה מול לקוחות אחרים. ושלישית – את העלויות האמיתיות של השירות יחסית לעבודה המוצעת. כמו שחשבו לבחור עוזרת לבית, כך חשוב לבחור חברת אחזקה אמינה.

חברת שילת אחזקה וניקיון היא חברת אחזקת מבנים הנמצאת בדירוג גבוה מאוד בכל אחת מאמות המידה. היא מציעה מגוון רחב של שירותים הכולל גם פוליש, ניקוי חלונות בסנפלינג, אחזקת גינות ועוד, ללקוחות פרטיים ועסקיים. השירות שהחברה מעניקה הוא האיכותי ביותר, והמספר הגדול של לקוחות מרוצים יכול להעיד על כך יותר מהכול. צרו קשר עוד היום והצטרפו לחוג הלקוחות המרוצים של החברה.