חברות אחזקת מבנים

חודש מתנה למצטרפים

אחת המטלות היותר קשות וסיזיפיות היא כל ההתעסקות הכרוכה בשמירה על המבנה ותיקון תקלות למיניהן. התרשלות בתפקיד הזה גורמת לבלאי מואץ של המבנה. החלק הארי של העבודות כאמור הוא שמירה על חזות נאותה של המקום, כולל עבודות ניקיון הבית. חברת שילת אחזקה וניקיון מציעה ללקוחותיה שקט נפשי בכל האמור בשמירה על חזות הבניין והניקיון על רבדיו השונים.

חברות אחזקת מבנים – מה זה ולמה זה נחוץ

הכוונה כאן היא לאנשי מקצוע המבצעים את כל העבודה השוטפת של שמירה על הבניין, טיפולים תקופתיים, גינון ועבודות נוספות. השירות כאמור נוגע לכל האספקטים וחברות מקצועיות מבצעות את העבודה על פי תכניות קבועות מראש, כך שמובטח פתרון לכל בעיה בנושא.

בבתים פרטיים, מדובר בעבודות שוטפות, תיקונים קלים וגינון ברמה היום יומית ושירותים נוספים באופן קבוע, אם כי לעיתים רחוקות יותר. הכוונה כאן היא לשירותי פוליש והברקת פרקטים, כמו גם שירותי ניקוי חלונות בקומות גבוהות על ידי צוותי סנפלינג מיומנים המבצעים את העבודה במהירות וביעילות.אחזקת מבנים

כשמדובר בעסקים, מפעלים, חברות היי-טק או בנייני משרדים, העבודה קצת יותר מורכבת ודורשת מיומנות גבוהה בשימוש בחומרי ניקוי מיוחדים וטיפול בלכלוך שהוא לעיתים קרובות תוצאה של תהליכי העבודה והייצור במקום.

העיקרון כאן הוא פשוט – מרגע שהתקבלה ההחלטה להניח את שירותי הניקיון והשמירה על המבנה בידי חברות אחזקת מבנים, יורד מאוד הצורך להתעסק בכל הכרוך בנושאים הללו כולל בכוח אדם, חומרי ניקוי, כלי עבודה ומכשירים, תכניות עבודה ובדיקה חוזרת ונשנית של כל אחד מהעובדים.

חשבון פשוט מראה שהמעבר לחברות כאמור חוסך סכומים ניכרים של כסף, גם אם לא לוקחים בחשבון את החיסכון בהתעסקות בגיוס כוח אדם, בתחלופה הגבוהה של עובדים, בתכנון תכניות עבודה וכיוצא באלה. בשביל קברניטי העסק זוהי עבודה חשובה אבל צדדית. בשביל אלה דוגמת, שילת אחזקה וניקיון, זוהי תמצית הקיום. ואם כל אחד עושה את העבודה המקצועית שלו – העבודה נעשית טוב יותר.

כשמדובר בבתים פרטיים ובנייני יוקרה הצורך בחברות כאלה מתעורר לעיתים קרובות. ועד הבניין אינו ערוך לטיפול בכל מה שדרוש לשמירה על המבנה, אלא רק לעבודות ברמה היום יומית. מסירת ניהול הבניין לחברה חיצונית מבטיח טיפול נאות בבניין תוך שהדבר היחיד שצריך לעשות הוא מעקב אחרי העבודה והביצוע.

לפרטים נוספים חייגו: 072-260-0000

שילת אחזקה וניקיון – כל הפתרונות תחת קורת גג אחת

שילת אחזקה וניקיון הוקמה לפני כשמונה שנים ומאז צברה ניסיון רב ומגוון בכל התחומים הקשורים בניקיון ושמירה על מבנים ונקיון דירות. רשימת הלקוחות המרוצים של החברה יכולה להעיד על המחויבות שלה לנושא.

עם לקוחות החברה ניתן למנות בתי עסק גדולים, מבני תעשייה גדולים, חברות היי-טק, בנייני משרדים, אולמות תצוגה ועוד. לכל אחד מהלקוחות דרישות ייחודיות ולכל אחד מספקת החברה פתרונות המותאמים לצרכים ולדרישות.

לקוחות: עם לקוחות החברה ניתן למנות גם בנייני יוקרה שהממונים עליהם שואפים לצמצם ככל האפשר את ההתעסקות בנושאים המוזכרים לעיל. היכולות והביצועים הטובים של החברה הן תולדה מקצועיות מצד אחד והתמקדות בתחום שירותי הניקיון והאחזקה מצד שני. כיוון שהחברה מסירה מעל סדר היום את ההתעסקות היום יומית בניקיון, יכולים בעלי עסקים רבים להשקיע את זמנם ומרצם בעבודה.

שרותים: שירותי ניקיון – שמירה על חזות הבניין, ניקיון בשטחים ציבוריים כמו גם ניקיון משרדים.אחזקה של מבנים וניקיון
כמו כן ביצוע פעולות ייחודיות – שירותי גינון ואחזקה, ניקוי חלונות בסנפלינג, פוליש למרצפות או הברקת פרקטים, וכן פעולות ייחודיות למקומות הדורשים רמה גבוהה של סטריליות. ללקוחות פרטיים מעניקה החברה מגוון שירותים, כולל גינון ושירותי תיקון קלים.

מעבר לכך, לקוחות פרטיים יכולים לקבל גם שירות ניקוי בביתם על פי אמות המידה הגבוהות הנהוגות בה.

חברות אחזקת מבנים מוגבלות בכמות השירותים ועוסקות בעיקר בניקיון או בתחזוקה. חברת שילת מעניקה ללקוחותיה את כל מגוון השרותים הרצוי. זאת ועוד – מוקד השירות הזמין שלה מאפשר לה לתת מענה בזמן אמת למצוקות המתעוררות במקומות שונים בנקודות זמן שונות.

כל אחד מלקוחות החברה הוא לקוח VIP ונהנה מהשירות הטוב ביותר, בלא קשר למחויבויות אחרות של החברה. הלקוח הוא ערך עליון, והחברה תעשה כל שביכולתה ואף מעבר לכך, על מנת להשביע את רצונו ולהעניק לו את השירות והפתרונות הטובים ביותר האפשריים.

אם אתם מעוניינים לפתור את סוגית הניקיון והשמירה על המבנה ויחד עם זאת אתם רוצים להימנע מההתעסקות המיותרת בכוח אדם, חומרי ניקוי, כלי ניקוי והזמנת קבלני משנה חדשות לבקרים, חברת שילת אחזקה וניקיון היא בדיוק הפתרון בשבילכם. העמידה בזמנים, הדיוק בביצוע והיחס האישי לכל לקוח הם המעמידים אותה רמה אחת מעל כולם.