ניקוי משרדים

חודש מתנה למצטרפים אלינו

חברות ועסקים רבים משקיעים זמן וממון בתחזוקה ובשמירה על הפן האסתטי של סביבת העבודה. בראש וראשונה – סביבה נקייה שומרת על בריאותם של העובדים ומפתיע לגלות כי אחוז גבוה מאוד מהעובדים ובני אדם בכלל אלרגיים לאבק ולקרדית האבק. זאת ועוד – יש קשר בל יינתק בין סביבת עבודה נקייה להספק ולאיכות העבודה. ניקוי משרדים, לפיכך, איננו רק עניין אסתטי.

שירותי ניקיון למשרדים – מקצוענות לצד חיסכון

בעבר הלא רחוק נהגו חברות ועסקים שונים להשאיר את נושא הניקיון כחלק מהשירותים שהחברה אחראית עליהם באופן ישיר. מי שאכן כך נהג, נאלץ להתמודד עם התעסקות מתמדת עם בעיות של משאבי אנוש – תחלופה גבוהה של כוח אדם והצורך לגייס חדשות לבקרים עובדים חדשים. התעסקות נוספת הייתה בנושא של החומרים השונים שבהם נעשה שימוש.ניקוי משרדים

בנוסף לאלה, היה צורך להוציא לקבלן חיצוני את נושא ניקיון חדרי מדרגות,  הברקת חלונות בגובה ואת תחום הפוליש או הברקת פרקטים. בחשבון פשוט יוצא, לפיכך, שהמאמץ המושקע היה פשוט גדול ולא ממוקד. הפיתרון הנכון ביותר הוא, כמובן, להשאיר את כל נושא התחזוקה, הברקת הרצפות והחלונות ופינוי האשפה לחברות המתמחות בכך.

שילת אחזקה וניקיון היא בדיוק החברה המקצועית שבה מדובר. החברה מעניקה ללקוחותיה מגוון רחב של שירותים, החל מפעולות פשוטות כגון פינוי אשפה מהמשרדים ושמירה אל אסתטיקה וכלה בשירותי פוליש, הברקת פרקטים והברקת חלונות בגובה. הצוותים המיומנים שלה יבצעו עבורכם את העבודה בזמן הקצר ביותר ובצורה הטובה ביותר.

לקוחותיה המרוצים של החברה נמנים הן עם הסקטור הפרטי והן עם הסקטור הציבורי, בנייני דירות יוקרתיים לצד חברות היי-טק ואחרות. כל אחד מהלקוחות מקבל את השירות הטוב והמקצועי ביותר.

חומרים: החברה משתמשת בחומרים האיכותיים ביותר ומחזיקה באישורים המתאימים לשימוש בחומרי ניקוי וחיטוי ייחודיים, בטוחים וידידותיים לסביבה.

רוצים לדעת עוד? צרו עמנו קשר: 072-260-0000

ניקוי משרדים איכותי ותכנית עבודה

כאמור, השמירה על ההברק והאסתטיקה חיונית לבריאותם של העובדים ותורמת לא מעט להספק וליעילות בעבודה. כאשר מי שמבצעים את העבודה ומנווטים אותה הם בעלי מקצוע מיומנים, מתבצעת העבודה על פי תכנית ברורה וידועה. תכנית כזאת מאפשרת להגיע לכל הפינות הנסתרות, לחלונות, לארונות ולכל מקום אחר המצטבר בו לכלוך.

ואכן, זה בדיוק היתרון של חברה המתמחה בנושא שירותי ניקיון למשרדים לבין עבודה שגרתית היכולה להיות איכותית, אבל מתבצעת בלי הכוונה מגבוה. אנשי המקצוע של שילת אחזקה וניקיון עובדים על פי תכנים ומספקים ללקוחותיהם את התוצאות הטובות ביותר, לא פחות.

פוליש והברקה קריסטלית: אחד הביטויים הטובים ביותר לניקיון הוא מרצפות מברקות. חברת שילת מספקת ללקוחותיה שירותי פוליש קריסטל, המעניק למרצפות ברק לאורך זמן. מרצפות מוברקות, אגב, קלות הרבה יותר לניקוי, מה שמקל על עובדי ניקוי משרדים ברמה היום יומית.

סטריליות: ישנן חברות המבקשות רמה גבוהה מאוד של ניקיון וסטריליות. חברת שילת ערוכה גם לכך, ואנשי המקצוע שלה יעיקו להן את השירות הטוב היותר, תוך הקפדה מרבית על הצרכים כפי שהגדיר הלקוח ועמידה ביעדים.לנקות משרד

מוקד השירות – עוד דרך לשפר את השירות ללקוח

בנוסף לכל היתרונות שנסקרו, זה המקום לציין כי חברת שילת אחזקה וניקיון מפעילה מוקד שירות ידידותי ואמין. ניתן לפנות למוקד בכל שאלה ובקשה ואנשי המקצוע ישתדלו לספק פתרונות טובים למצבים משתנים: החברה ערוכה גם לתת פתרונות במספר נקודות במקביל.

אם אתם בעלי עסק או לקוחות פרטיים המחפשים חברה שתעניק לכם שירותי ניקיון למשרדים, לבית או לעסק, הכולל בין היתר ניקוי חלונות, או ניקוי שטיחים צרו קשר כבר כעת וצאו לדרך חדשה, מקצועית יותר, איכותית יותר ובעיקר – נקייה יותר.