חברות פוליש

חודש מתנה למצטרפים

עבודת ניקיון היא עבודה מתמדת ומתמשכת. כיום, כשבמרבית משקי הבית שני בני הזוג עובדים, הדבר האחרון שמתחשק להם לעשות כשהם חוזרים הביתה עייפים ורצוצים הוא לעסוק בקרצוף רצפות, שטיפת חלונות והברקת אמבטיות.

חברות פוליש – כיצד לבחור מביניהן

חיפוש קצר מעלה כי ישנן חברות רבות המציעות שירותי תחזוקה וניקוי לבית, בין היתר ישנן כאלה המתמחות בשירותי ניקיון ופוליש, הן למגזר הפרטי, היינו משקי בית פרטיים, בנייני דירות יוקרה וכדומה והן למגזר העסקי, כגון: בנייני משרדים, חברות ומפעלי היי-טק, אולמות תצוגה וכדומה.פוליש

בחירה של חברות פוליש מתבצעת על פי כמה קריטריונים חשובים. קריטריון ראשון הוא הוותק המקצועי של החברה; קריטריון שני הוא טיב ההמלצות והפידבק מלקוחות שנעזרו בשירותי החברה. קריטריון שלישי הוא סוג החומרים והציוד שבהם משתמשת החברה, ואחרון חביב, אך לא פחות חשוב, הוא טיב השירות שמעניקה החברה ללקוחות.

חברת שילת אחזקה וניקיון היא אחת החברות המנוסות בשוק. היא מעניקה פתרונות ללקוחותיה במגוון רחב של תחומים בצורה המקצועית ביותר תוך הקשבה והיענות לצרכים שלהם. הפתרונות מוצעים גם ללקוחות פרטיים וגם ללקוחות עסקיים.

מעוניינים לקבל מידע נוסף? צרו עמנו קשר: 072-260-0000

פוליש לבית – יוקרה ניקיון ונוחות

הברקת מרצפות אינה עוד עבודת ניקיון סטנדרטית כמו הטיאטוא האקראי או שטיפת הרצפה השבועית. מדובר בתהליך ליטוש והברקה יסודיים של אריחי הרצפה וכן ציפוי הרצפה בשכבת הגנה מפני שחיקה ודהייה עתידיים. ככלות הכול, מראה נקי ומבריק של רצפת הבית מאיר ומייפה אותו ומעניק לו מראה אסתטי ורענן.

קיימות שיטות שונות של פוליש לבית וחשוב מאוד לבחור את הסוג הנכון לאריחים שבביתכם כדי להשיג את התוצאה הרצויה. שימו לב שתהליך הקרצוף והסרת הלכלוך לא מתאים לכלל סוגי הרצפות, אלא רק לכאלה העשויות מבטון, מאבן טבעית או משילוב של שני הסוגים.

ניקיון ופוליש – כל מה שרציתם לדעת

ישנם בשוק שני סוגים נפוצים של הברקת מרצפות, ואילו הסוג השלישי מיועד לסקטור העסקי. הסוג הראשון והזול יותר, "פוליש וקס", מתאים לכל סוגי האריחים, אולם יש לבצע אותו אחת לשנה. מדובר בקרצוף הרצפה בעזרת מכונה מיוחדת, כשלאחר תהליך הקרצוף מצפים את הרצפה בווקס המגן עליה ומעניק לה מראה מבריק ומחודש.

הסוג השני שאותו מציעות חברות פוליש הוא "פוליש קריסטל" המתאים לאריחי אבן או שיש, אך לא לאריחי פורצלן וגרניט. סוג זה מחזיק מעמד לאורך זמן ואפשר לבצע אותו אחת לשלוש שנים. מדובר בקרצוף הרצפה על ידי מכשיר מיוחד המצויד בצמר פלדה, תוך שימוש בחומר מגנזיום. בעזרת חימום הרצפה והחדרת החומר אל השכבה העליונה במספר שלבים, הרצפה מקבלת מראה מבריק ורטוב.פוליש ווקס

הסוג השלישי, "פוליש אקרילי", מיועד לסקטור העסקי ומתאים למשטחי בטון המצויים בדרך כלל במשרדים ובמפעלים. סוג זה מגן, אוטם ומונע החלקה. מדובר בתהליך שבו משתמשים בחומר אנטיסטאטי המצפה את הרצפה, מגן עליה מפני שחיקה ומקנה לה זוהר וברק. שכבת הפוליש האקרילי אף עמידה בפני נעלי עקב ובפני חומרי ניקוי שונים ואלכוהול.

עבודת ניקיון – השירות מעל הכול

חברת שילת אחזקה וניקיון מציעה בין השאר שירותי ניקיון ופוליש מקצועיים, וכן פוליש לבית, הן למגזר הפרטי והן למגזר העסקי. החברה משתמשת בציוד משוכלל, עובדה המשפיעה על טיב העבודה ועל התוצאה הסופית. לכן שירות זה עדיף מהעסקת עוזרות לבית.

כמובן שגם מבצעי העבודה חייבים להיות מיומנים במלאכה, כדי לא לגרום לנזקים בלתי הפיכים לרצפה או למשטח. החברה מפעילה צוות עובדים אדיב, מקצועי ומיומן כדי להשיג את התוצאה הטובה ביותר עבור לקוחותיה. על כן אל תמתינו, צרו קשר עוד היום והבטיחו לעצמכם שקט נפשי ושירות מקצועי ואיכותי.