חברת אחזקה וניקיון

חודש מתנה למצטרפים אלינו

אחד המאפיינים הבולטים של עולם התעסוקה המודרני הוא תהליך מואץ של התמקצעות ויסודיות. התמקצעות פירושה הכרה לעומק של כל הניואנסים הקשורים בביצוע עבודה מסוימת. לא עוד מספר מטלות על אדם אחד במקום אחד, אלא מטלה אחת על אדם אחד במקומות רבים. זהו בדיוק העיקרון אשר חברות אחזקה וניקיון מיישמות.

אחת הצורות שההתמקצעות המואצת באה בה לידי ביטוי הוא המונח הקרוי בפי כל מיקור חוץ. משמעות העניין היא העברת כל סוג של עבודה שאיננה נמצאת בליבת העשייה של העסק לביצוע על ידי גורם חיצוני המתמחה בתחום. כך שמפעל יצרני לא יפעיל מטבח וחדר אוכל בעצמו, אלא יעסיק חברה חיצונית. גם נושא הניקיון והאחזקה עובר, ברוב המקרים, לידי חברת אחזקה חיצונית.

חברה כאמור מעניקה פתרונות כוללים בתחום העיסוק שלה, ומונעת את הצורך ממזמיני העבודה  התעסקות יתרה בנושא, שמצד אחד הוא מורכב, רחב ודורש מעורבות רבה, ומצד שני הוא אינו תחום העשייה המרכזי של העסק. אחזקה וניקוי

חברת שילת אחזקה וניקיון היא אחת החברות הוותיקות והמנוסות בתחום. החברה נותנת ללקוחותיה המרוצים פתרונות יעילים, איכותיים ומקצועיים במגוון רחב של תחומים, החל מניקיון ברמה היום יומית עבור בחלקים המיוחדים והקשים של ניקיון, וכלה בתחומים השונים הקשורים עם שלמות ותקינות המבנה והריהוט.

חברת אחזקה ומרכיבי החיסכון

חברות אחזקה וניקיון מגיעות למעשה לאותן תוצאות איכותיות שניתן היה להגיע אליהן באופן עצמאי, או בעזרת מנקה לבית, תוך ניצול יעיל ככל האפשר של כוח האדם העומד לרשותן.

תכנית עבודה: החברה עובדת על פי תכנית עבודה קבועה מראש, בכל אחד מהאתרים שהיא מתפעלת. כך היא יכולה לספק תעסוקה במשרה מלאה לבעלי מקצוע מיומנים בתחום הסנפלינג, למשל, או הפוליש. שכירת שירותיו של בעל מקצוע על בסיס עסקה יחידה היא יקרה הרבה יותר מאשר קבלת אותם שירותים בשכר קבוע; את החיסכון מעבירה החברה ללקוחותיה.

מקצועיות: גם עובדים של חברות אחזקה ברמות הגבוהות וגם עובדים ברמות היותר נמוכות יכולים להגיע לרמה גבוהה של מקצועיות ויעילות. קביעת סדר עבודה קבוע ויעילות בביצוע המטלה הקבועה שלו מביאים כל עובד לכדי מיצוי מלא של הפוטנציאל והיכולת. עובד מקצועי יבצע את מלאכתו ביעילות בכל מקום אליו הוא מגיע.

חיסכון בחומרי גלם: עובדים מקצועיים מכירים את המינון של חומרי הניקוי הדרושים לביצוע המטלה. הכרת המינון מונעת פגיעות ברכוש מצד אחד, תוצאה של שימוש בעודף חומרים, וחוסכת ממון רב על רכישת חומרים.

מעוניינים לקבל פרטים נוספים? חייגו אלינו: 072-260-0000

חברות אחזקה וניקיון ומתן פתרונות מגוונים

אחד היתרונות הגדולים של עבודה מקצועית במקומות רבים הוא הצטברות הידע. המשמעות של הדבר פשוטה – משאירעה תקלה במקום אחד ונמצא לה, אחרי מחשבה רבה, פיתרון הולם, ניתן ליישם את אותו פיתרון לבעיות דומות באתרים שונים. המדובר בהתאמה של חומר גלם לניקוי כתמים מסוג מסוים, פיתרון המסייע בחיסכון בחומרים או בשעות עבודה ועוד. חברות אחזקה שונות משתמשות בידע המצטבר ומנצלות אותו לטובתן.ניקיונות ואחזקה שוטפת

שילת אחזקה וניקיון – השירות והאיכות מנצחים

שילת היא חברת אחזקה וניקיון שהוקמה לפני כשמונה שנים ומאז היא נמנית עם העילית שבחברות: עם הנהנים משירותי החברה ניתן למנות לקוחות מהמגזר הפרטי והציבור כאחד, בנייני מגורים יוקרתיים ואף בתים פרטיים לצד בנייני משרדים, אולמות תצוגה ומפעלי היי-טק, ויודגש כי החברה  מעניקה מגוון רחב של שירותים בתחומי הניקיון והתחזוקה ברמות הגבוהות ביותר. ניתן להשיג שירות ניקיון במרכז ובחלקים נוספים בישראל.

אם אתם מתמודדים בכל יום מחדש עם בעיות ניקיון ותחזוקה, צרו קשר כבר היום ותוכלו ליהנות מהשירות האיכותי ומהעבודה המקצועית והיעילה של חברת שילת אחזקה וניקיון.