חברה לניקיון משרדים בהוד השרון

על הכביש הישן מהעיר פתח תקווה לכיוון נתניה וחיפה שוכנת לה בצנעה הוד השרון. העיר הזאת, כשמה כן היא, עיר מלאת הוד והדר. המקום משלב רמה גבוהה מאוד של מגורים עם שטחים ירוקים רבים לרווחת התושבים עם קרבה לאזור המרכז ההופכת אותה למקום מגורים רלבנטי גם למי שעובד במרכז הארץ ואפילו בדרום.

חברה לניקיון משרדים בהוד השרון – האיכות מעל לכל

יחד עם הרמה הגבוהה של מגורים מתקיים בהוד השרון אזור תעשייה מפותח. כל אלה הם לקוחות מצוינים של חברות הניקיון השונות הפועלות באזור. אחת הבולטות שבחברות הללו היא חברת שילת אחזקה וניקיון. החברה פועלת בכל אזור המרכז ומעניקה את שירותיה הטובים למספר גדול של לקוחות מרוצים.ניקוי משרד בהוד השרון

מי ומי הם הלקוחות המרוצים

ניתן לחלק את הלקוחות המעוניינים בשירותיה של חברה לניקיון משרדים בהוד השרון ובכלל לשלוש קבוצות עיקריות. הקבוצה הראשונה היא בתי עסק גדולים ומפעלים, שלהם מעניקה חברת שילת שירותי אחזקה וניקיון כוללים. במקומות הללו היא מעסיקה צוותי עובדים מקצועיים וקבועים הנותנים מענה לכל צרכי הניקיון, החל מהמשרד הרגיל וכלה בניקיון הקירות החיצוניים בקומות גבוהות, שירותי פוליש וכיוצא באלה.

הקבוצה השנייה היא בנייני מגורים ובנייני משרדים. גם כאן עובדים צוותים מקצועיים ומעניקים שירותי ניקיון שגרתיים יחד עם שירותים שונים הנדרשים מעת לעת.

קבוצה נוספת ולא פחות חשובה היא הלקוחות הפרטיים – בעלי בתים ודירות המעוניינים בעבודות ניקיון שגרתיות או בניקיונות יסודיים לקראת החגים. גם קבוצת הלקוחות הזאת מקבלת את השירות הטוב והאמין ביותר.

אם אתם בעלי עסק או משרד, בית או דירה ואתם מחפשים חברה לניקיון משרדים בהוד השרון, תוך ידיעה כי אתם יכולים להפקיד – ללא חשש – את מפתח ביתכם בידי עובדי החברה, שילת היא הפתרון הטוב ביותר עבורכם – צרו קשר עוד היום ולא תתאכזבו.

חייגו אלינו לקבלת מידע נוסף: 072-260-0000

לשירותים נוספים:
ניקיון משרדים בערב
אחזקת מבנים
ניקוי חלונות בגובה