ניקיון דירות

חודש מתנה למצטרפים אלינו

ניקוי דירות איננו עניין של מה בכך, אף שרבים נוטים להמעיט בערך העבודה המושקעת ובצורך בידע מקצועי ומעודכן. המדובר בעיקר בדרכים להתגבר על כתמים עקשנים ובחומרים שבהם כדאי לעשות שימוש. סדר היום הצפוף של הרוב המכריע של האוכלוסייה איננו מותיר זמן להתעדכן, והתוצאה היא בדרך כלל עבודה מיותרת, לא מסודרת ולא מתוכננת הכוללת בעיקר "כיבוי שריפות".

וכיבוי שריפות איננו מוביל לשום מקום, ודאי שלא לירידה לפרטים הקטנים. ניקיון כללי, שטיפת מרצפות – ונגמר הזמן, ומחר מתחילים מההתחלה.ניקוי דירות

חברת ניקיון דירות ושימוש בחומרים הנכונים

כאמור, בשנים האחרונות פותחו חומרי הברקה איכותיים ביותר. לאור המודעות הגוברת לנושא הבריאות מצד אחד והשמירה על איכות הסביבה מצד שני, שמות כל החברות המפתחות לנגד עיניהן את שני הנושאים הללו. התוצאה מצוינת בדרך כלל – חומרים הגורמים פחות תגובות אלרגניות אצל המשתמשים מחד, ומאידך שומרים על איכות הסביבה.

ואולם הבעיה היא שגם כשהחומרים האלה קיימים הם לא מגיעים לידיעת ציבור רחב של בעלי בתים ודירות, בעיקר משום שעבורם פעולת ההברקה ושמירה על חזות נקייה של הבית היא משימה משנית, הממוקמת א שם אחרי שמירה על הקריירה, הצורך במנוחה וזמן איכות למשפחה. המידע על חומרים חדשים נבלע בתוך שטף מידע אחר.

גופים האמונים על הנושא מודעים לשינויים הגדולים העוברים על השוק, על הייבוא של חומרים חדשים ועל פטנטים מקוריים של חברות ישראליות בתחום ניקיון הבתים. עבור הגופים הללו המעקב אחר המתרחש אינו סתם עניין מקצועי. המשוואה היא פשוטה – ככל שחומר נתון מתאים לסוג מסוים של לכלוך, כך יקוצר הזמן הלוקח להסיר את הכתם, וזמן, כידוע, שווה הרבה כסף.

חברת שילת אחזקה וניקיון מתמחה בין השאר גם בנושא האמור, תוך שימוש בחומרים האיכותיים ביותר, המקצועיים ביותר והידידותיים ביותר לסביבה. אנשי המקצוע שלה מתעדכנים באופן שוטף בכל החידושים ומיישמים אותם במהירות בשטח, והשטח הוא הבית שלכם, הלקוחות.

ניקוי דירות – מקצוענות וחיסכון בזמן

ההבדל העיקרי בין טיפול ושמירה על הבית על ידי גורם מקצועי לבין ביצוע של אותה עבודה באופן עצמאי או על ידי עוזרת הוא בעיקר בעבודה על פי תכנית, הכוללת את כל הרבדים של הטיפול בבית. המדובר הן בעבודה שבועית / דו שבועית וחודשית והן בעבודות בטווחים רחוקים יותר.

שטיפה והברקת רצפות, ניקוי המטבח, ניקוי תריסים וחלונות וקרצוף חדר האמבטיה – כל אלה יתבצעו על פי תכנית קבועה מראש. אנשי המקצוע של כל חברת ניקיון דירות יוצרים תכנית עבודה ברורה לכל בית, מה שחוסך זמן רב בסיכומו של עניין. התכנית ערוכה בצורה טובה ומצמצמת ככל האפשר את הבלגאן. עם זאת, ודאי שאין להימנע ממנו לחלוטין.מנקה

עובדים מקצועיים גם מבצעים את העבודה המוטלת עליהם בזמן הקצר ביותר ובצורה הטובה ביותר. מיומנות היא שם המשחק, וככל שהעובדים מיומנים יותר התוצאות טובות יותר.

זקוקים למידע נוסף? צרו עמנו קשר: 072-260-0000

שילת אחזקה וניקיון – העתיד כבר כאן

חברת הניקיון, כאמור, הוקמה לפני כשמונה שנים ומאז הספיקה לצבור לעצמה חוג לקוחות נאמנים ומרוצים. בין השאר מתמחה החברה במתן שירותים לבנייני משרדים, חברות היי-טק, מבני תעשייה, אולמות תצוגה וכיוצא באלה לקוחות. בנוסף, חברת שילת מתמחה גם במתן שירותים לבנייני מגורים יוקרתיים ולבתים פרטיים.

היתרון הגדול של הנהנים משירותיה של שילת אחזקה וניקיון טמון בעובדה שמעבר לניקיון מקצועי על פי תכנית כאמור לעיל, ניתן לקבל מהחברה גם שירותים אחרים. עם השירותים האלה ניתן למנות שירותי פוליש וקס או פוליש קריסטל, משמע הברקת מרצפות הבית, מה משפר מאוד את מראה הבית ומוסיף לו רעננות וחיוניות.

שירות נוסף שהיא מספקת הוא ניקיון לאחר שיפוצים, מה שמייתר את הצורך של בעלי הבית לחפש בעלי מקצוע בתחום. שיפוצים זה מצוין, אבל הלכלוך שהם מותירים הוא רב. עבודה על פי תכנית מצמצמת למינימום את הסבל ואי הנוחות.

זאת ועוד – בעלי בתים ובנייני דירות כאחד יכולים ליהנות משירותי תחזוקת גינות ושירותי תחזוקה כלליים. גופים המתמחים רק בנושא ניקוי דירות אינם עוסקים בכגון אלה, בדרך כלל.

חברת שילת ערוכה למתן פתרונות במספר רב של נקודות בו זמנית. הדבר מאפשר לה גמישות מירבית גם בהתנהלות מול בעלי בתים קטנים ברמה היום יומית. החלפת עובד שלא הגיע או טיפול בעניין דחוף שלא נמצא בתכנית המקורית.

אם אתם מתלבטים באיזו חברת ניקיון דירות לבחור, הבחירה היא ברורה: צרו קשר עם שילת אחזקה וניקיון – החברה תיתן מענה לכל הצרכים שלכם, מהרמה היום יומית ועד לרמת הפוליש ושירותים מיוחדים. מוקד השירות של החברה ייענה לכל הדרישות שלכם במקצוענות.