חברות ניקיון ואחזקה

חודש מתנה למצטרפים

שמירה על מראה אסתטי ומבריק, דאגה שלכלוך לא יצטבר ודאגה למראה מצוחצח היא אחת הדאגות הגדולות של כל אחד – בין אם מדובר בעסק בקנה מידה גדול, בית דירות או ביתו הפרטי של אדם. בחלק מהמקרים מעדיפים בעלי עסקים כמו גם בעלי בתים פרטיים ודירות לדאוג למראה ולמניעת הצטברות הלכלוך בעצמם.

אבל בעשורים האחרונים החלו חברות ניקיון המתמחות בנושא לחדור לתחום אחזקת המבנים, תוך מתן מענה הולם לדרישות השונות ומניעת הצורך במשא ומתן מתיש מול גופים שונים, שכל אחד נותן שירות אחר – אחר עושה רק פוליש והשלישי רק מבריק חלונות. במצב החדש שנוצר, אין ספק שגופים המתמחים בנושא ניקיון ואחזקה יהנו מיתרון ניכר על האחרות.

חברת שילת אחזקה וניקיון היא בדיוק החברה שכל אחד יכול למצוא בו את מבוקשו, בין אם הוא מנהל משרד בינוני או עסק הממוקם בבניין גדול ובין או הוא אדם פרטי המעוניין לחסוך את הזמן והטרחה בביצוע העבודות בבית בעצמו. המגוון הרחב של השירותים שהא מעניקה והניסיון הרב שצברו אנשי המקצוע העובדים ומנהלים אותה הם המעניקים לה יתרון גדול על פני כל המתחרות.

חברות ניקיון חיסכון ומקצועיות

בכל עסק גדול ובכל בניין ישנו אדם האחראי על כל נושא התפעול או אב בית המתמחה בתחזוקה שוטפת כמו גם בטיפול בפינוי אשפה ושמירה על חזות מכובדת של הבניין. אנשים אלה עסוקים, בדרך כלל, מעל לראש בעבודות שונות. השמירה על בניין מצוחצח, שכירת כוח אדם מתאים המתחלף לעיתים קרובות, ההתעסקות בבעיות האישיות של כל עובד והמעקב אחרי כל אחד בנפרד הן מטלות העשויות להיות קשות מנשוא, ופוגעות בטיפול בתחומים רבים.

שכירת שירותם של גופים המתמחים בנושא ניקיון ואחזקה היא, לפיכך, הדבר ההגיוני ביותר לעשות, בתנאי שהגוף שבו מדובר אכן עומד בהבטחות שלו ובציפיות של הפונים אליו. בחירת האנשים שבצעו את העבודה היא החלק היותר קשה. אם נבחרו האנשים הנכונים, הדברים מסתדרים מעצמם.

מבחינה כספית, החיסכון בולט. התשלום מתבצע על פי תעריף מוסכם, בין אם עבור שעה או סכום קבוע, כאשר מעבר לעניין זה, נמנעים ממנהל התפעול כל העיסוקים הנלווים:

כוח אדם – הנושא נתון כולו לטיפולה של החברה, כולל הבעיות המתעוררות בהתעסקות עם כמות גדולה של עובדים.

חומרי ניקוי – ההתעסקות בנושא רכש, תחזוקה ואחסנה של חומרי ניקוי עוברת כולה לגוף המבצע את העבודה, כולל השגת הרשיונות לעיסוק בחומרים מסוכנים.

כלים – גם כאן מוסרת האחריות ועוברת לגוף המבצע, שלכל היותר יקצה חדר או מספר חדרים לאחסנת חומרים וכלים.

לקבלת פרטים נוספים חייגו: 072-260-0000

ניקיון ואחזקה ומקצוענות

כל עובד מתמקצע בתחומו הרבה יותר, אם התחום כולל מספר קטן יחסית של מטלות. אם יוטל על עובד לבצע גם צחצוח חלונות, גם הוצאת אשפה וגם פוליש, הדבר יארך זמן רב יחסית ולא בכל התחומים התוצאות תהיינה טובות. אבל עובד המבצע רק פוליש במקומות רבים יתמקצע, ומי שמצחצח חלונות יתמחה בכך ויוציא מתחת ידיו עבודה למופת.ניקיונות

חברת שילת אחזקה וניקיון מציעה ללקוחותיה את השירות המקצועי ביותר בכל אחד מהתחומים, שמבוצעים על ידי אנשים המתמחים בכך ויבצעו עבודה מקצועית בכל מקום שבו יוטל עליהם לעשות כך. היא מספקת ללקוחותיה את השירות המקצועי ביותר, על ידי האנשים המנוסים ביותר בזמן הקצר ביותר, כולל מתן מענה במספר מוקדים במקביל.

המחלקה הפרטית שלה מתמחה במתן שירות לבנייני מגורים מפוארים, כולל גינון ואחזקה, פוליש וצחצוח חלונות באמצעות סנפלינג, מה שמאפשר שמירה על חלונות נקיים גם בקומות הגבוהות. בנוסף, מספקת החברה שירותים גם ברמת הדירה או הבית, תוך התאמה של השירות לרצונות וההעדפות של כל לקוח בנפרד.

המחלקה העסקית מתמחה במתן שירות למבני תעשייה, מפעלים, ניקיון משרדים, אולמות תצוגה וחברות היי-טק, כולל מתן שירותים לחברות הדורשות רמה גבוהה במיוחד של ניקיון וסטריליות.

המגוון הרב של השירותים שהיא מעניקה והרמה הגבוהה של הביצוע בכל אחד מהם, מעמיד את חברת שילת אחזקה וניקיון במקום גבוה הרבה יותר מאשר חברות ניקיון אחרות, המתמחות במגוון צר יותר של שירותים ופעילויות. רשימה ארוכה של לקוחות מרוצים מעידה על כך שהחברה מעניקה את השירות הטוב ביותר בצורה עקבית ולאורך זמן.

ואם בכך לא די, חשוב לדעת כי החברה מתאימה את החומרים הטובים והיעילים ביותר לכל מטרה מצד אחד, תוך שימוש בחומרים האיכותיים ביותר ויחד עם זאת ידידותיים לסביבה. המודעות הגבוהה שלה לנושא מוסיפה להערכה הגבוהה שהלקוחות רוחשים לה.

צרו גם אתם קשר בהקדם ותגלו כיצד ניתן להפחית את העיסוק האינטנסיבי בתחומים האמורים ולחסוך לא מעט.