ניקיון לאחר שיפוץ

10% הנחה למגיעים דרך האתר

אחת לכמה שנים נוהגים רובנו ככולנו לבצע מתיחת פנים לבית המגורים או לבית העסק, על מנת  לשדרג את מראה המקום, לבצע תיקונים הכרחיים, להשקיע באחזקת מבנים, להוסיף חדר וכן הלאה. הכול טוב ויפה, אבל בתום התהליך הארוך והמייגע ממילא, בעלי הבית הם שנשארים להתמודד עם הבלגן, דהיינו, עבודות ניקיון לאחר שיפוץ.

כל אחד מכיר את כתמי הצבע והמלט המעטרים כל חלקה טובה ואת הכמות האינסופית של אבק ולכלוך האופפים בית מגורים או בית עסק לאחר שעברו עבודות רמונט. אם מרצון ואם לאו, מתעורר הצורך להשקיע זמן, מרץ וממון בעבודות צחצוח, שטיפה והברקה, אשר רצוי שייעשו באופן מקיף, יסודי ומקצועי.

צרו עמנו קשר: 072-260-0000

ניקיון אחרי שיפוץ – מדוע כדאי להיעזר בחברה מקצועית

בשונה מעבודות תחזוקה סדירות של בית המגורים או של בית העסק, יש צורך להשתמש בחומרים איכותיים יותר ובמכשור משוכלל יותר כדי להתמודד עם הבלגן. האבק הרב וכתמי הצבע והמלט מצריכים שימוש בשואבי אבק חדישים ובמכונות פוליש מקצועיות שאינם בהישג יד בדרך כלל, שלא לדבר על המיומנות בהפעלה של מכונה כזאת.

ראשית, במסגרת ניקיון לאחר שיפוץ יש לחטא, להבריק ולקרצף כל פינה כולל מטבחים וחדרי אמבטיה ושירותים באופן יסודי, כדי להיפטר משאריות האבק, הצבע והלכלוך שנותרו בתום העבודות. יש צורך להשתמש בחומרים חזקים במיוחד כיוון שכתמי הצבע או המלט קשים מאוד להסרה.

 

 

שנית, ניקיון אחרי שיפוץ, דורש לעתים גם עבודות צחצוח, שטיפה והברקה חיצוניים של בית המגורים או בית העסק. סביר להניח שלרוב האנשים אין הכלים לביצוע עבודות שכאלה וולא היכולת. לשם כך יש צורך באנשי מקצוע מיומנים ובעלי ההכשרה הנדרשת לביצוע עבודות בגובה (סנפלינג).

שלישית, כדי להשיג את התוצאה הרצויה ובפחות זמן מומלץ לפנות לאנשי מקצוע המתמחים בעבודות ניקיון לאחר שיפוץ, שיעשו עבודה טובה יותר, זריזה יותר ואף חסכונית יותר; זאת כיוון שבתור אנשי מקצוע מיומנים הם יגיעו לכל הפינות הנסתרות, יסיימו את עבודות ההברקה, הצחצוח, השאיבה השטיפה וכדומה בפחות זמן ואפילו יעשו זאת בעלות קטנה יותר, כיוון שהם מכירים את החומרים והתכשירים האיכותיים ביותר ויכולים להשיגם בעלות נמוכה יותר.

שילת אחזקה וניקיון – הפתרון לכל עבודת ניקיון לאחר שיפוץ

שילת אחזקה וניקיון היא התשובה לבעיה שלכם. החברה מציעה מגוון שירותי תחזוקה הן למגזר העסקי והן למגזר הפרטי, שיכולים לסייע לכם להתמודד עם עבודות השטיפה, הצחצוח וההברקה הנדרשים בעקבות ביצוע מתיחת פנים לבית המגורים או לבית העסק.

כמו כן מציעה החברה גם עבודות תחזוקה שוטפות למשקי בית פרטיים, לבנייני דירות יוקרה, לבנייני משרדים, לבתי עסק לאולמות תצוגה וכדומה. אם אתם בודקים חברות פוליש, אתם מוזמנים לבדוק את שילת.

שילת אחזקה וניקיון שמה אתכם הלקוחות בראש מעייניה ושואפת להעניק לכם בראש ובראשונה שירות אדיב, אמין והגון. לשם כך החברה מפעילה מוקד שירות לקוחות ידידותי ומקצועי לנוחותכם, אשר זמין עבורכם לכל בקשה ולכל פנייה. כמו כן בכל עבודה ועבודה, כולל כמובן עבודת ניקיון אחרי שיפוץ, החברה דואגת להתאים עצמה אישית לצרכים שלכם בתור לקוחות.

חברת שילת אחזקה וניקיון היא בעלת 8 שנות ניסיון בתחום. כמו כן היא מתברכת בהמלצות חמות מלקוחות מרוצים ומפעילה אנשי מקצוע וצוות עובדים אמין, מנוסה, סבלני וקשוב לצורכי הלקוחות.

החברה עושה שימוש בחומרים איכותיים, מיוחדים וידידותיים לסביבה, תוך שימוש במכשור חדיש ובטכנולוגיה מתקדמת – כל זאת כדי שבסופו של דבר תהיו אתם הלקוחות שבעי רצון מהתוצאה ותיהנו מפינה מצוחצחת ומבריקה מבלי שתיאלצו להתמודד בעצמכם עם המלאכה הקשה. צרו קשר עוד היום ותהנו מסביבה נקייה, מצוחצחת ומהנה.