ניקיון בתים

חודש חינם למצטרפים אלינו

מדינת ישראל חוותה בעשורים האחרונים עלייה מתמדת ברמת החיים ובאיכותם. מספר גדל והולך של משפחות ויחידים מתגוררים בבתי יוקרה מאובזרים, הכוללים לעיתים מזומנות חדר כושר, בריכה וחנייה פרטית לכל דייר. ואולם היתרונות הללו יכלו להתממש רק בבניינים מרובי דיירים. כל בניין כזה שוכר את שירותיה של חברת ניקיון בתים הפותרת את הצורך בהתמודדות מתמדת עם הנושא.

גופי אלו שומרים על חזות הבניין ומשווים לו מראה רענן ונאה. חלק מהגופים כאמור מעניק שירות כולל, ואחרים מתמקצעים במספר מצומצם של תחומים. מאחר והקברניטים של העיר הגדולה בישראל כמו גם רשויות מקומיות אחרות מקפידות על בנייה על פי אמות מידה גבוהות ובמספר גדול יחסית של חדרים, מרבית הבניינים שנבנו בהן בעשורים האחרונים תואמים את התיאור לעיל.ניקוי בתים

זאת הסיבה העיקרית לכך שלכל גוף יש מספר לקוחות גדול, הן בתחום הפרטי והן בתחום העסקי. המספר הגדול של לקוחות פוטנציאליים הביא לגידול במספר הגופים האמונים על נושא התחזוקה, והגידול גרם למספר גדל והולך של נציגי בניינים כאלה לשכור את שירותיהם של גופים כאמור.

העיסוק בניקיון הוא מסוג הדברים שמי שאיננו מבין בהם עלול לטעות ולחשוב שהוא קל. ואולם מהר מאד מתבררת האמת: עבודה מול עובדים, במיוחד כאלה העובדים במשרות מצומצמות או על פי שעות, עשויה להיות מייגעת. לא אחת קובעים עם עובד והוא איננו מגיע, פשוט כי מצא עסקה משתלמת יותר.

לעיתים העבודה איננה מספקת את התוצאות הדרושות, מה שמעלה את הצורך להחליף את העובד, הגורם למשא ומתן להתחדש על המחיר. והדבר החשוב בנותר – עובדים כאלה עושים רק עבודה שגרתית, כאשר לפוליש, גינון או עבודות אחזקה אחרות יש צורך לשכור בעלי מקצוע בנפרד.

העסקת אחת מחברות הניקיון פותרת את כל אלה ומאפשרת סגירה של כל הפינות מול גוף אחד, בקי ומנוסה, שיש לו העובדים אשר יכולים לספק חלופות או פתרונות במקרה הצורך. התשובה לשאלה לעיל, אם כן, היא פשוטה – לא עושים הכול לבד, כי זה מסובך מדיי.

צרו עמנו קשר לקבלת פרטים נוספים: 072-260-0000

איך לבחור חברת ניקיון בתים

המספר הרב של גופים כמתואר לעיל מעמידים כל מי שאמור לקבל החלטה בנושא בפני דילמה לא קטנה – כיצד ניתן לבחור את הגוף המתאים לצרכים? התשובות לשאלה הזאת הן רבות, אבל רובן מתמצות בנושא עלות מול תועלת. להלן מספר אמות מידה, מעין מורה נבוכים, לאחראי העומד לקבל החלטה.

אמת המידה הראשונה – מידת המקצועיות בשירות. קשה להגיע להחלטה באשר לגוף הנבחר וזה בדיוק המקום להתעניין ולעיין בהמלצות של החברה. אם החברה מספקת שירותי פוליש, ניתן לבקש כתובת שבה בוצעה עבודה כזאת ולהתעניין. כך גם לגבי גינות שהיא מטפלת בהן.

מגוון שירותים: חברת ניקיון לבתים המתמחה במגוון שירותים רחב תוכל להיענות בקלות רבה יותר לבקשות מיוחדות ותמנע מהלקוח צורך לשאת ולתת עם גופים אחרים. אם היא גדולה מספיק, הדבר יכול להבטיח גם חלופות במקרה של תקלות או היעדרות עובדים.ניקוי דירות ובתים

הקשבה ללקוח: הקשבה היא מעלה טובה תמיד, ודאי בתחום רגיש כמו ניקיון ואסתטיקה. הסטטיסטיקה מוכיחה כי ברוב המקרים הבקשות של הלקוחות הן מוצדקות.

שילת אחזקה וניקיון – חברת ניקיון לבתים ושירותים אחרים

אחד הגופים המצליחים והמקצועיים ביותר בתחום היא שילת אחזקה וניקיון. החברה הוקמה לפני כשמונה שנים ומאז צברה מספר לקוחות גדול ומוניטין יוצאים מן הכלל במתן שירותים ללקוחותיה המסופקים. מגוון השירותים הרחב שהיא מעניקה יחד עם השירות המקצועי שמעניקים העובדים בשטח, ובתוספת האוזן הקשבת תמיד של החברה ללקוחותיה, מעמידים אותה ברמה אחת מעל כולם.

עם השירותים שמעניקה שילת אחזקה וניקיון נמנים התחומים הבאים: מניעת הצטברות לכלוך וזוהמה: העובדים המקצועיים שלה אמונים על שמירת המראה האסתטי והרענן של הבניין בכל עת. גם שירותי גינון ותחזוקת הגינות שבדרך כלל צמודות לבנייני יוקרה נכללים במגוון השירותים הניתנים על ידה.

תחזוקה: אין מדובר בביצוע שיפוצים דווקא, אלא בשמירה על שלמות הבניין באופן כללי, תיקונים קלים ועוד; ניקוי חלונות בסנפלינג: אף שניתן למנות את אלה עם השמירה על חזות הבניין, התחום הוא ייחודי וחברות רבות אינן נוהגות לעסוק בו. כל חברת ניקיון לבתים מעסיקה בדרך כלל קבלן חיצוני שיבצע עבורן את השירות.

פוליש והברקת מרצפות: אחת לכמה שנים מתבלות המרצפות ומתעורר הצורך בקרצוף ופוליש – שילת עוסקת גם בתחום הזה, לרווחת לקוחותיה המרוצים.

אם אתם נמנים עם מקבלי ההחלטות בנושא ואם אתם מחפשים חברת ניקיון בתים או חברת ניקיון משרדים שתענה על כל הציפיות שלכם –  צרו קשר כעת, שילת אחזקה וניקיון היא הפתרון הטוב והיעיל ביותר עבורכם.