ניקיון ביניינים

חודש מתנה למצטרפים אלינו

כדי לשמור על מראה מטופח ונאה של הבניין בו אתם מתגוררים וניקיון המשרד בו אתם עובדים, נחוצים שירותי נקיון, בדיוק כמו שכל אחד מאיתנו נוהג לעשות בביתו שלו, אם באופן עצמאי ואם על ידי העסקת מנקה. המהות היא אותה מהות, רק הפעולות והמטלות משתנות, ולכולנו חשוב שהמבנים והחללים בהם אנו גרים או עובדים יהיו מסודרים ונקיים, ויהיה נעים לשהות בהם ואף לקבל מבקרים באווירה נעימה ומזמינה.

אך אם בבית שלנו עומדת בפנינו האפשרות לבחור אם לעשות הכל בעצמנו או לשכור שירותים חיצוניים, כאשר זה מגיע למבנה המגורים המשותף, בין אם מימדיו קטנים יחסית או בין אם גדולים, רצוי מן הסתם שהפעולות תתבצענה בידי בעלי מקצוע מסורים, שיעשו את עבודתם כראוי וברמה גבוהה, וכדי שזה יקרה, צריך לדאוג שתבחרו בהצלחה בנותני שירות אמינים ומנוסים.

רוצים לדעת עוד? צרו עמנו קשר: 072-260-0000ניקוי בניין

ניקיון בניינים פרטיים ואחזקתם השוטפת

השאלה שעולה לעתים קרובות במקרים מעין אלה היא כיצד לעשות את זה נכון? ובכן, קודם כל כדאי לפנות לחברה בעלת רקורד מוכח ואמין, כזו שיש לה ניסיון של יותר משנה או שנתיים בתחום, שמציעה מגוון רחב של שירותים ופתרונות, שדואגת לעשות שימוש בציוד חדשני ובחומרים איכותיים, ולא פחות חשוב, שמספקת מענה הולם, הן מבחינת האפשרויות שעומדות לבחירתם והן מבחינת יחס ומקצועיות.

וזה בדיוק מה שקבוצת שילת מציעה ללקוחות המגיעים מהמגזר הפרטי (לצד העסקי) ומעוניינים בשירותי ניקיון בניינים –אחזקה ונקיון שוטפים לבנייני מגורים ומגורי יוקרה, לצד גינון, פוליש וניקוי חלונות בסנפלינג. החברה מכשירה צוותים ייעודיים לעבודות אלה, עובדים שנבחרים בקפידה ועוברים הסמכה והדרכה, על מנת שהשירות שתקבלו יהיה בסטנדרטים גבוהים ביותר.

לשילת מחלקה פרטית, עסקית ומקצועית, כאשר כל חטיבה מתמחה בתחומה תוך אספקת סל פתרונות בהתאמה אישית לצרכים ולהעדפות ומשתמשת בחומרים ירוקים וידידותיים (ומחזיקה גם באישורים לשימוש בחומרי ניקיון וחיטוי מיוחדים), בטכנולוגיה וכלים מתקדמים.

לצד ניקיון בניינים ניתן לפנות גם לקבלת שירותים מקצועיים מיוחדים כמו פוליש והברקה קריסטלית, הברקת פרקטים, ניקוי לאחר שיפוץ דירה או מבנה ועוד, וכן האופציה לקבל שירותי נקיון משק בית פרטי, כך שכל האפשרויות קיימות ולכם נותר רק לבחור במה שנחוץ לכם.

הקווים המנחים את פעילותה של אחזקה ונקיון הם אמינות, הגינות ושביעות רצונם של הלקוחות, לרשותכם עומד מוקד שירות זמין לכל פנייה, בקשה, שאלה או בעיה בתחומי ניקיון הבית או ניקיון מקום העבודה. ואם אתם מעוניינים בפרטים נוספים, אתם יותר ממוזמנים ליצור קשר כעת ולקבל את כל האינפורמציה הנחוצה לכם.