ניקיון משרדים ואולמות תצוגה

חודש מתנה למצטרפים

אחד העיסוקים המטרידים של חברות גדולות וגופים גדולים הפרושים על פני בניינים שלמים, ומעסיקים עובדים רבים המבצעים את מלאכתם בו זמנית הוא השמירה על המראה האסתטי של המבנה באופן כללי ושמירה על ניקיון משרד באופן פרטני.

כיוון שאין לצפות, בדרך כלל, שהשוהים באותו חדר ועובדים בו יבצעו את הוצאת האשפה, הברקת הרצפה וצחצוח השולחנות והכיסאות בעצמם, נהוג להחזיק עובדים שכל תפקידם הוא שמירה על רמה נאותה של אסתטיקה וסטריליות. עד לא מכבר נהג כל גוף או עסק גדול לתפעל בעצמו את כל הנושא ולשאת בכל העיסוק וההוצאות הקשורים בו.

חברת ניקיון משרדים ורמת שרות גבוהה

בשני העשורים האחרונים ובעיקר בשנים האחרונות קיבל מספר גדל והולך של חברות ועסקים החלטה נכונה מבחינה עסקית – להעביר את כל הנושא של הוצאת האשפה, הברקת המקום ושמירה על החלונות לבל יתלכלכו, לידי גופים מקצועיים המתמחים בנושא אחזקת מבנים.

הנטייה הזאת באה בהמשך לנטייה הכללית בשוק העבודה, להתמקצעות. העיקרון של הדברים פשוט לכאורה – עובד מתמקצע אם הוא מבצע אותה עבודה במקומות שונים, הרבה יותר מאשר אם הוא מבצע מספר רב יותר של מטלות במקום אחד.ניקיון אולמות ומשרדים

ניקיון בחדר המשמש לעבודה הוא מורכב – ישנו הטיפול השוטף, ברמת פינוי האשפה ושמירה על האסתטיקה. טיפולים פחות תכופים הם שאיבת אבק, אם מדובר בשטיחים, או שטיפת האריחים. טיפולים המתבצעים לעיתים נדירות הם ניקוי החלונות, בעיקר אם החדר נמצא במקום גבוה והגישה לחלונות היא קשה. ניתן להבריק אותם מבפנים, אבל מבחוץ – זה סיפור אחר.

חברת ניקיון משרדים המתמחה בכל התחומים הללו מבצעת תכנית עבודה מדויקת הקובעת מראש את הזמנים שבים תבוצע כל אחת מהפעולות. כך ניתן לנייד מומחים לשטיפת חלונות בסנפלינג מבניין לבניין על פי תכנית קבועה מראש. אחרת היה צריך להחזיק צוות כזה שבוע שלם, על מנת שיעבוד יום אחד. כך גם בכל בשאיבת אבק, ניקיון פרקטים, פוליש קריסטל ועוד כיוצא באלה מטלות.

מעוניינים בפרטים נוספים? חייגו אלינו – 072-260-0000

ניקיון משרד – פונקציה של מקצוענות

אחת המנוסות והמקצועיות בתחום הינה שילת אחזקה וניקיון, המספקת שירותי אחזקה כמו גם שירותים נדרשים אחרים למגוון רחב של בתי עסק, בנייני מגורים יוקרתיים ומפעלי היי-טק. המקצועיות שלה והיכולת שלה לתת מענה מקצועי ואמין גם במספר נקודות במקביל, הוא שמייחד אותה מכל חברת אחרת המתמחה בתחום.

המקצוענות של שילת אחזקה וניקיון באה לידי ביטוי לאורך כל הדרך ובכל התחומים – החל מרמת העובד הפשוט לכאורה ועד לרמת העובד ברמות הגבוהות ביותר. תכנון נכון של תהליך העבודה וביצוע מדוקדק של התכניות על ידי העובדים המיומנים, מבטיח עמידה בזמנים, עבודה יסודית ומגוון רחב של שירותים מותאם בדיוק לרצונו של הלקוח.

בין אם מדובר בנושא ניקיון משרד אחד או מספר משרדים או בניין גדול, יעניקו אנשי המקצוע של שילת את מרב תשומת הלב על מנת להעניק ללקוח את השירות הטוב ביותר. גם החומרים שבהם ייעשה שימוש מותאמים לצרכים של הלקוחות השונים. זה המקום לציין, ללא סייג, כי החברה שמה לה לדגש להשתמש בחומרים ידידותיים לסביבה.ניקוי של משרדים

קצת על שילת אחזקה וניקיון

שילת היא כאמור אחת החברות המנוסות והאמינות בתחום. אם חברת ניקיון משרדים מתמחה במגוון צר של שירותים, הרי שהחברה מסוגלת להעניק ללקוחותיה מעטפת רחבה של שירותים ולהתאים אותם בצורה מיטבית לדרישותיו של הלקוח.

עם השירותים הללו ניתן למנות שירותי ניקוי ברמות השונות, החל מרמת החדר הבודד וכלה ברמת הבניין. כמו כן, ברמות המתקדמות יותר מציעה החברה שירותי פוליש למרצפות, הנדרשים מעת לעת על מנת לשמור על מראה אסתטי. בבניינים או בבתים שיש בהם פרקט לסוגיו השונים, מציעה שילת גם שירותי הברקה והברת לכלוך מפרקט.

הברקת חלונות בסנפלינג הוא עוד אחד מהשירותים הייחודיים המסופקים על ידה. לרשות החברה עומדים צוותי עבודה מיומנים, בעלי יכולת טכנית גבוהה והספק עבודה רב, הנותנים מענה איכותי גם בבניינים גבוהים, שבהם הברקת החלונות או הבניין מבחוץ איננה מתאפשרת בשום צורה אחרת.

ההתייחסות והדאגה לכל לקוח, השירות המעולה והעמידה בזמנים הם המעמידים את שילת אחזקה וניקיון במקום שבו היא נמצאת כיום – החברה המובילה והאיכותית בתחום. צרו גם אתם קשר עוד היום ותוכלו ליהנות משירותיה הטובים והמקצועיים.