קבלן ניקיון

חודש מתנה למצטרפים

חברה או קבלן ניקיון מספקים ללקוחות המגיעים מהמגזר הפרטי, העסקי או הציבורי שירותי ניקיון ואחזקה מקיפים וכוללים לצרכים, מה שאומר שבניגוד לבעלי מקצוע עצמאיים או לחברות נקיון קטנות הם ברוב המקרים מציעים שירותים נרחבים יותר, מחזיקים בציוד רב ומתקדם יותר ולפיכך גם יכולים להעניק מענה ממוקד ומדויק יותר.קבלני ניקיון

קבלן ניקיון – כל מה שנחוץ לכם בתחום הנקיון והאחזקה

מבני תעשייה ומפעלים, בנייני משרדים ואולמות תצוגה הם בדרך כלל מבנים גדולים שמצריכים עבודות נקיון שוטפות, כאלה המתבצעות באופן קבוע ובסטנדרטים גבוהים. לשם כך צריך במקרים רבים צוות המורכב ממספר עובדים, שיכול לכסות שטח רחב וכמה מוקדים במקביל.

בנוסף, יש פעמים רבות צורך בציוד חדשני, בטכנולוגיה מתקדמת ובחומרים ייעודיים המותאמים למהות העבודה ולתנאי השטח, כמו גם כאלה שיענו כראוי על הצורך הקיים במקומות מסוימים בהם נדרשת רמת סטריליות והיגיינה גבוהות.

לקבלת שירותים אלה ניתן לפנות אל קבלן ניקיון או אל חברת נקיון ואחזקה, שרצוי מן הסתם שיהיו אמינים ובעלי שם ומוניטין בתחום, זאת על מנת לוודא שתקבלו את המיטב שניתן לייחל, שיהיה יחס ישר בין עלות לתועלת וכדי שלא תתאכזבו מהבחירה.

שילת אחזקה וניקיון היא חברה עתירת ניסיון המתמחה במתן שירותי ניקיון ואחזקה לסקטור העסקי לצד זה הפרטי, הצוותים שהיא מכשירה מורכבים מעובדים, ממנהלים ומבקרת איכות העוסקים במבחר תחומים, תוך שימוש בחומרים ירוקים ובטוחים באיכות גבוהה וטכנולוגיה מתקדמת.

העקרונות המנחים את פעילות החברה המספקת בית היתר פוליש באזור המרכז,  הם התאמה מלאה לצורכי הלקוח והמבנה, אמינות, הגינות ואיכות, וכל אלה באים לידי ביטוי בשירות שהיא מספקת. מעוניינים במידע נוסף? רוצים לדעת יותר על פתרונות התחזוקה המוצעים למגזר העסקי? אתם מוזמנים ליצור קשר ולקבל מענה מקצועי ואינפורמציה מסודרת שתסייע לכם לבחור כשורה.

לאינפורמציה נוספת חייגו: 072-260-0000