ניקיון מבנים

חודש מתנה למצטרפים אלינו

למי מאיתנו לא חשוב נקיון הבית? אך מה בנוגע למקום העבודה, למשרדי החברה שאתם מנהלים, למפעל שבראשו אתם עומדים או לאולם התצוגה שברשותכם? החשיבות נותרת בעינה גם בחללים אלה. אך בשונה מעט ממשק הבית, ניקיון מבנים הוא לא עניין של מה בכך, בעיקר כאשר מדובר במבנים גדולים, כאלה המצריכים שירותים מקצועיים, וקיים רצון שהפעולות יתבצעו ברמה גבוהה.

בימינו לא קשה למצוא שירותי נקיון ואחזקה כמו גם שירותי ניקיון לאחר שיפוץ. עם זאת דווקא משום שיש לא מעט חברות העוסקות בתחום ומספקות מענה לצורך, כדאי מאוד לדעת למי לפנות ומה תקבלו תמורת התשלום. יש חברות שמציעות שירותים בסיסיים ויש אחרות שמציעות יותר מכך, השאלות המהותיות הן מה אתם מחפשים, מהן הציפיות והסטנדרטים שלכם ואיך ניתן לוודא שתבחרו בהצלחה.ניקוי מבנים

חשוב לקחת בחשבון דבר נוסף: על אף הפיתוי לקחת מנקה פרטית, שתבצע את הנדרש, חשוב להבין כי שיטת העסקה שכזאת מביאה עימה לא מעט בעיות – בעיקר מצד המנקה – ואינכם יכולים להיות בטוחים כי החומרים שבהם היא תעשה שימוש אכן יטיב עם ביתכם.

ניקיון מבנים ואחזקתם השוטפת בטכנולוגיה ואמצעים מתקדמים

טיפוח המבנה ושמירה על ניקיונו הם ללא ספק משמעותיים, במיוחד בבנייני משרדים, מפעלים, מבני תעשייה וכן הלאה, מה גם שבמקומות מעין אלה יש במקרים רבים צורך להקפיד אף יותר, ולוודא שהעבודה תתבצע כראוי ובצורה שוטפת לעתים קרובות ותוך שימוש בציוד וחומרים ייעודיים ואפקטיביים.

בחלק מהמקומות יש אף צורך ברמת סטריליות גבוהה ובחומרים מיוחדים המשמשים לחיטוי המסייעים להגעה לרמת היגיינה מקסימלית. שילת אחזקה ונקיון מציעה לכם לקבל מענה מדויק לצרכים, פתרונות תחזוקה מקשת תחומים רחבה ובהתאמה אישית.

רוצים לדעת עוד? חייגו אלינו – 072-260-0000

החל משירותי ניקיון מבנים ותחזוקה שוטפת המיועדים במיוחד למגזר העסקי ומתבצעים בהתאם לצורכי והעדפות הלקוח, ועד אפשרות לקבלת שירותים מיוחדים הניתנים בידי החטיבה המקצועית ביניהם – ניקיון חלונות בגובה באמצעות סנפלינג, פוליש והברקת קריסטלית, אחזקת חניונים ומבחר אפשרויות נוספות.
כל מה שעליכם לעשות זה לדעת מה נחוץ לכם ומהן ההעדפות שלכם ולבחון את ההיצע.ניקויי מבנה

לשילת שלוש מחלקות – פרטית, עסקית ומקצועית, החברה דואגת להכשיר ולתדרך את הצוותים בהתאם לכל תחום והם מורכבים מעובדי ניקיון וומבקרת איכות ומנהלים. כך שכאשר לקוחות פונים לקבלת השירות הם למעשה יכולים ליהנות מוודאות שהעבודה תתבצע על הצד הטוב ביותר, בידי צוות מנוסה שמסוגל לספק מענה הולם ומקיף בכמה מוקדים במקביל.

לקבלת אינפורמציה נוספת אתם מוזמנים ליצור קשר ולקבל מידע מפורט, להתוודע מקרוב אל השירותים שהחברה מספקת ולבחור בסל הפתרונות המתאים לכם, ולדעת שהגעתם להחלטה נבונה.