פוליש וניקיון

10% הנחה למגיעים דרך האתר

אחד הטיפולים בעלי המשמעות האסתטית הגדולה ביותר הן בבתים והן בבנייני משרדים ובתי עסק הוא הטיפול במרצפות הכולל ניקיון ואחזקה. מרצפות מבריקות גורמות להרגשת ניקיון בקרב לקוחות, והן גם אמצעי בטיחותי. אז מה זה בכלל פוליש? מתי ואיזה כדאי לבצע? בשורות להלן ננסה להסביר מעט על תחום רחב ומעניין ואיך לבחור חברת פוליש מתאימה.

הברקה קריסטלית – מלכת הניקיון במרצפות

הברקה כאמור היא אחת משיטות הקרצוף היותר מקובלות למרצפות. בתי עסק רבים, בנייני משרדים, אולמות תצוגה ומקומות התכנסות גדולים מעדיפים את השיטה הזאת על פני כל שיטת הברקה אחרת.פוליש וניקיון

היתרונות שלה בולטים: בראש וראשונה – טיפול במרצפות בשיטה הזאת מעניק להן ברק שלא ניתן לחקות אותו כמעט בשום שיטה אחרת ונותן הרגשה מצוינת לכל מי שרגלו דורכת במקום. בנוסף, כמעט שום דבר לא גורם לשריטות ולפגיעה בברק של המשטח המקורצף. ניתן ללכת על משטח כזה עם נעלי עקב, לגרור עליו חפצים ואפילו רהיטים כבדים – והוא לא נפגע.

פוליש וניקיון מתאים למשטחים המרוצפים באריחי אבן או שיש בלבד. את האריחים הללו מבריקים באמצעות מכשיר ייחודי המצויד בצמר פלדה ומקרצף אותם. הקרצוף מסיר תחילה את השכבה העליונה שספגה את הלכלוך, האבק, הנוזלים שנשפכו עליו ונספגו בתוכו וכן חומרים נוספים.
ההסרה באה לתת לאריחים מראה רענן וחדש.

לאחר מכן מחוממים האריחים בשיטה ייחודית ולתוכם מוחדר מגנזיום, אשר מעניק להם את הברק הדרוש. החומר הזה הוא שמעניק להם גם עמידות בפני פגיעות. עם זאת, חשוב לזכור כי טיפול כזה איננו מתאים לאריחי פורצלן או גרניט ועלול לפגוע בהם. כמו כן חשוב לדעת כי יש צורך לחזור על הטיפול הזה בכל שלוש שנים בערך.

לקבלת מידע נוסף – חייגו: 072-260-0000

וקס, פוליש וניקיון – זול, יפה ויעיל.

שיטת ניקיון הניתנת ליישום למעשה בכל סוגי האריחים היא שיטה הנקראת "פוליש וקס". גם בשיטה הזאת מקרצפים את האריחים בעזרת מכשיר המצויד בחומר מיוחד המגרד את השכבה העליונה של הלכלוך שהצטבר על פני האריחים.

בתום הקרצוף מצפים את המרצפות בווקס, המגן עליהן מפני צבירת לכלוך וזוהמה. היתרון בטיפול הזה הוא מחירו הזול יחסית והאפשרות לבצע אותו בקלות גם במשטחים קטנים. יחד עם זאת, יש צורך לחזור על הטיפול הזה פעם בשנה.

בנוסף, שלא כמו בשיטת הברקה קריסטלית, החומר המכסה את המרצפות חשוף לשריטות אם כתוצאה מגרירת חפצים ורהיטים כבדים או מסיבות אחרות, כך שיש צורך בהקפדה יתרה על מנת לשמור על המראה הרענן של המשטח. חברות המתמחות בדרך כלל בשתי השיטות שצוינו לעיל ומתאימות אותן ללקוחותיהן על פי דרישה.

חברת פוליש ושיטות תעשייתיות

סוג נוסף של טיפול במשטחים הוא הברקה אקרילית. טיפול כזה נפוץ בדרך כלל ברצפת הייצור של מפעלים תעשייתיים. זוהי איננה ממש הברקה, אלא ציפוי של משטח בטון בחומר מיוחד המונע הצטברות של רטיבות, מונע התחשמלות, כיוון שהוא מוליך חשמל גרוע ומונע החלקה למי שמצויד בנעליים מתאימות.פוליש של רצפה

שילת אחזקה וניקיון – שירות כולל ללקוח

שילת אחזקה וניקיון היא יותר מאשר חברת פוליש. החברה נוסדה לפני שמונה שנים ומאז היא תופסת מקום של כבוד בין ספקיות השירותים האיכותיות ביותר. החברה מתמחה במתן שירות כולל בתחומי העיסוק שלה, החל מניקיון ברמה הפשוטה ביותר, עבור דרך טיפול בגינות ואחזקת מבנים וכלה בשירותי פוליש וניקיון, וקס, הברקה קריסטלית והברקה אקרילית.

אנשי המקצוע של החברה הם מיומנים והחומרים שנעשה בהם שימוש הם האיכותיים ביותר, החדשניים ביותר וידידותיים לסביבה – צרו קשר כבר כעת ובתוך זמן קצר תבינו את ההבדל שבין שירות לבין איכות.