ניקיון חלונות גבוהים

10% הנחה למגיעים דרך האתר

ניקיון הבית והבניין בו מתגוררים או עובדים הוא דבר מה שחשוב לרובנו, חלקנו מבצעים את המטלות בעצמנו וחלקנו שוכרים מנקה, בטח כאשר זה נוגע לאחזקת המבנה בו מתגוררים. אך מה עושים בעניין ניקוי חלונות גבוהים, שהרי הם שצוברים לכלוך לא רק מבפנים אלא בעיקר מבחוץ? איך ניתן לנקות אותם מבלי להסתכן בנפילה או תאונה?

ניקיון חלונות – מבפנים זה די פשוט, אך מה לגבי החוץ?

למרות שזו משימה לא נעימה ולא אהודה כל כך, ניקיון חלונות פנימי הוא לא מסובך במיוחד ורובנו גם לא נוטים לעשות זאת לעתים קרובות אלא רק אחת לתקופה. אך מה בנוגע לחלק החיצוני שנותר מלוכלך ומאובק וכתוצאה מכך משפיע גם על המראה הכללי של הדירה בפרט ושל הבניין בכלל. זוהי עבודה לחברת ניהול ואחזקה מנוסה.ניקוי חלון גבוה

 יש פתרון קל ופשוט, הן לבנייני משרדים והן לפרטיים – מנקים מקצועיים שדואגים לבצע את הפעולה, ביעילות, וגם אתם יכולים לפנות לקבלת שירות מעין זה ולהנות מתוצאות מוצלחות במיוחד שאף נשמרות לאורך זמן.

ניקוי חלונות גבוהים בשיטות מתקדמות ובידי אנשי מקצוע מיומנים

חברת שילת אחזקה וניקיון מציעה לכם את האפשרות להזמין שירותי ניקיון חלונות, ואין זה משנה באיזה גובה הם נמצאים, אם מדובר בבית פרטי, בבניין מגורים או משרדים, במגדל יוקרה או במבנה ציבורי. העבודה מתבצעת בידי אנשי מקצוע מנוסים שהוכשרו לכך ועושים שימוש בשיטות ואמצעים מתקדמים ובחומרים איכותיים וירוקים.

אלה הן שיטות בטוחות וכלים מיוחדים המאפשרים להם לנקות זגוגיות ביסודיות בגובה רב, מבלי לסכן את עצמם או חלילה את העוברים והשבים ובכך להגיע לתוצאות הכי טובות שיכולות להיות ולהבטיח שתהיו מסופקים ושבעי רצון.

מלבד ניקוי חלונות גבוהים שילת מציעה ומספקת מבחר רחב של שירותים המיועדים לסקטור הפרטי והעסקי החל מאחזקה וניקיון שוטפים של בניינים, משרדים, מפעלים וכן הלאה, דרך גינון וכלה בניקוי לאחר שיפוץ, פוליש והברקה קריסטלית, ניקיון משק בית פרטי ועוד.

כל שירות מתאפיין בהתאמה אישית לרצונות ולצרכים של כל לקוח, תוך הקפדה על מקצועיות ואמינות. לחברה ניסיון רב תחומי והיא דואגת לספק מענה מקיף ומדויק בידי צוותים מנוסים וברמה הכי גבוהה שתיתכן. אתם מוזמנים ליצור קשר ולקבל את כל הפרטים הדרושים לכם בהקדם האפשרי.

לקבלת אינפורמציה נוספת צלצלו: 072-260-0000