ניקיון בתים לאחר שיפוץ

10% הנחה למגיעים דרך האתר

כמעט כל אחד מאיתנו מכיר את הסיטואציה – שיפוץ הדירה או הבית בהם אתם מתגוררים, אליהם אתם עומדים לעבור או אותם אתם עומדים להשכיר, פעולה המלווה בלא מעט לחצים ולא פחות מתסכל ברוב המקרים מותירה אחריה גם הרבה לכלוך ואי סדר שיש צורך לטפל בו.

ובכן, עומדות בפניכם שתי אפשרות עיקריות, הראשונה היא לקחת על עצמכם את המשימה המייגעת ולבצע את המטלות לבדכם, לסדר ולנקות במשך שעות תוך שימוש בציוד וחומרים שתרכשו בעצמכם. השנייה היא להקל על עצמכם ופשוט לשכור מנקה או חברה המספקים שירותי ניקיון בתים לאחר שיפוץ שיעשו את העבודה במקומכם, ידאגו לבצע את כל הפעולות ההכרחיות ויותירו את המבנה, על חלליו, נקי.ניקוי בית אחרי שיפוץ

ניקיון דירות לאחר שיפוץ – מלאכה לא פשוטה שצריכה להתבצע במיומנות

צריך לזכור שבמבנים או חללים שעוברים שיפוץ מאסיבי נותר במקרים רבים לא רק לכלוך רב, אלא גם כזה שהינו עיקש וקשה להסרה, זאת בעקבות צביעה, טיוח, סיוד ושאר עבודות שמתבצעות במקום. ואילו אמצעי ותכשירי הניקיון העומדים לרשות הצרכנים, אלה המוצעים לרכישה ברשתות השיווק אינם מספקים תמיד את האפקט הרצוי ואת התוצאות להם מצפים.

ניקיון כזה צריך להתבצע במיומנות רבה ותוך שימוש באמצעים אפקטיביים במיוחד, מה שאומר שאם החלטתם שאתם מעוניינים בשירות מקצועי חשוב שתפנו אל חברה שתספק לכם פתרון הולם מכל הבחינות – הן מבחינת אמינות ואיכות והן מבחינת עלות מול תועלת.

ניקיון בתים לאחר שיפוץ – לבחור במיטב שבמיטב

חברת שילת עוסקת בין היתר במתן שירותי ניקיון דירות לאחר שיפוץ, ועושה זאת באמצעות צוות מקצועי ומיומן שהוכשר לביצוע העבודות, תוך שימוש בציוד מתקדם, כלים חדישים וחומרים ייחודיים שנועדו להילחם גם בלכלוך קשה ביותר, תוך בקרת איכות גבוהה עמידה בסטנדרטים קפדניים במיוחד.

אלה הם רק חלק מהשירותים המיוחדים שהחברה מציעה, בנוסף עומדת בפניכם האפשרות להזמין שירותי פוליש והברקה קריסטלית, ניקוי חלונות בסנפלינג, הברקת פרקטים או קרצוף שטיחים וכן שירותי אחזקת חניונים, עבודות אלה מתבצעות בידי החטיבה המקצועית שהוכשרה והוסמכה להן.ניקוי בתום שיפוץ

לקבלת פרטים נוספים אודות השירותים שלנו חייגו: 072-260-0000

לצד זאת החברה עוסקת במתן מבחר שירותים נוספים למגזר הפרטי כמו גם לעסקי, כאשר לכל סקטור החברה מכשירה ומדריכה צוותים מנוסים הכוללים מנהלים, בקרת איכות ועובדי ניקיון שתפקידם לבצע את המלאכה על הצד הטוב ביותר, כך שלצד ניקיון בתים לאחר שיפוץ ניתן למצוא גם:

אחזקה וגינון לבנייני מגורים או משרדים, למבני תעשייה ומפעלים, לאולמות תצוגה ובתי עסק וכמובן למשקי בית פרטיים, כל שירות ניתן בהתאמה אישית ללקוח ואספקת מענה מדויק וכולל לצרכים. הסטנדרטים גבוהים, החומרים ירוקים וידידותיים לסביבה ולרשות הלקוחות עומד מוקד שירות לכל פנייה, שאלה ובקשה.

מחפשים חברות ניקיון במרכז? מעוניינים באינפורמציה, בקבלת מידע נוסף על אודות ניקיון דירות לאחר שיפוץ? שילת אחזקה וניקיון מזמינה אתכם ליצור עימה קשר בכל דרך שתבחרו: בטלפון, במייל, בפקס או על ידי השארת פרטים בטופס צור הקשר.