ניקוי חלונות

10% הנחה למגיעים דרך האתר

ניקוי חלונות הינו מסוג העבודות שאים מבצעים בכל יום בבתים פרטיים, ועל אחת כמה וכמה בבניינים או בבתים רבי קומות או שיש בהם חלונות גבוהים. מהם הגורמים לבעייתיות כאמור? כיצד היא באה לידי ביטוי ואיך ניתן לפתור אותה? השורות הבאות יעסקו בנושא בעייתי אבל בר פתרון.

הקשיים והבעייתיות

בכל בניין מודרני, ישן או עתיק, ישנם מקומות דרכם ניתן להציץ החוצה ולראות את המתרחש שם. מאותו מקום חודרים פנימה אוויר ואור המעניקים חיים ומכניסים רעננות למבנה. על מנת למנוע כניסה של אוויר קר או חם מדיי, המקומות הללו נאטמים בדרך כלל באמצעות זגוגיות. הן חזקות מספיק כדי למנוע כניסת קור או חום ויחד עם זאת מאפשרות לצפות החוצה וכמובן, אם הזכוכית מאפשרת זאת, לצפות מהחוץ פנימה.ניקוי חלונות

אבל עצם השקיפות של הזגוגיות הופכת אותן לפגיעות, מהבחינה הזאת שכל גרגיר אבק ולכלוך שהרוח הצליחה להעיף נדבק בהן ומזהם אותם. היתרון הפוך לחיסרון, אלא אם כן מסירים את הלכלוך לעיתים קרובות.

גם המבנה שלהם יכול להוות בעיה. אם המתקן נפתח ונסגר על ציר פנימה או החוצה מהחדר ואליו, העבודה קלה יותר. קל להגיע לכל חלק ולהסיר את הלכלוך. ואולם מתקנים הנפתחים באמצעות הזזה על גבי מסילה מקשים על הסרת הזוהמה, כיוון שהיא נוטה להצטבר דווקא בחלקים הפנימיים של המסילה. יש אמנם פטנטים חדשניים המקלים על העבודה, אבל עדיין זה לא קל.

בקומות גבוהות הבעיה גדולה פי כמה. מצד אחד יש חובה להסיר את הלכלוך מבפנים ומבחוץ כאחד. מצד שני, הגישה אליהם קשה ומסוכנת ויש צורך להשתמש בשיטות ייחודיות על מנת להסיר לכלוכים.

קושי נוסף טמון בהשפעה של מזג האוויר על המראה האסתטי והתפקוד של השמשות. במדינת ישראל מתקיים במשך רוב חודשי השנה מזג אוויר קיצי וחם ומספר פעמים בשנה קורה שסופות חול משאירות את חותמן על גבי השמשות. הבעיה הגדולה ביותר יכולה להתעורר כאשר סופה כזאת מתחוללת מייד לאחר שבוצע ניקיון. בחורף המצב מעט טוב יותר, חוץ מאשר על שפת הים.

צרו עמנו קשר לקבלת מידע נוסף – 072-260-0000

ניקוי חלונות – הפתרונות

כאמור, הסרת לכלוך מהשמשות הינה מטלה לא קלה לביצוע ולא בכדי היא נדחקת לסוף התור. יחד עם זאת, הפתרונות תלויים בסוג הבעיה ובאופן הטיפול של בעלי הבית בפתרון.

בבנייני משרדים, מבנים עסקיים או בנייני מגורים גבוהים, אחת השיטות המקובלות לטיפול בבעיה היא בעזרת עובדים המומחים בסנפלינג. אלה משתלשלים מרום הבניין או ממקומת ביניים שנקבעה ומסירם את הלכלוך באופן שיטתי מהשמשות. זוהי עבודה קשה ומורכבת, אבל במרבית המקרים זאת גם הדרך היחידה להבריק את השמשות ולשפר את המראה והאסתטיקה. מה שצריך לעשות הוא לאתר חברת אחזקה שמספקת שירות זה.ניקיון חלונות בגובה

בבתים פרטיים, הדרך הטובה ביותר לבצע ניקוי חלונות הוא באמצעות אנשים מיומנים המתמחים בכך. אם לאדם מן השורה לוקח כמה שעות להבריק את כל השמשות בבית, עובד מקצועי יוכל לעשות זאת בזמן קצר בהרבה. שימוש נכון בחומרי ניקוי כמו גם שימוש בחומרי הניקוי המתאימים חוסכים זמן ונותנים תוצאות טובות מאוד.

חברת שילת אחזקה וניקיון נותנת לאור לחדור

חברת שילת היא אחת החברות הגדולות, המנוסות והמוכרות בתחום האחזקה והניקיון. אנשי המקצוע שלה הם בעלי ניסיון עשיר בכל האספקטים שת אחזקת מבנים, טיפול בשטחים ציבוריים, תחזוקה וטיפול בגינות. כמו כן מעניקה החברה שירותי ניקוי וטיפול בבתים פרטיים, כולל שירותי פוליש והברקה, ניקיון כללי וכמובן – ניקוי חלונות.

עם לקוחותיה של שילת ניתן למנות רשימה ארוכה של חברות ועסקים גדולים וקטנים, אולמות תצוגה, בנייני מגורים ועוד. מחפשים חברת ניקיון בתל אביב? צרו קשר עוד היום ותוכלו גם אתם להימנות עם מעגל הלקוחות.